Moje projekty

Muzyka przełamuje bariery językowe, wiekowe i kulturowe! To świetny sposób na integrację i roznoszenie tolerancji, pokoju i radości!

ProPace Aarhus

Muzyka i uśmiech to najlepsze sposoby, aby połączyć i zintegrować ludzi! Dlatego też wykorzystałam ten fakt i rozwinęłam wraz z wolontariuszami międzynarodową grupę-chór integrujący się przez muzykę ProPace! Byłam liderką grupy muzycznej z ludźmi z całego świata, a pewnym momencie było nas aż 70 !

Zostaliśmy chórem miesiąca w Aarhus, śpiewaliśmy w domach kultury, pomocy społecznej, w ośrodkach uchodźców, jeździliśmy wspólnie kamperem po Norwegii, śpiewając gdzie się da i roznosiliśmy radość z muzyki! Śpiewaliśmy również w różnych językach, aby zbliżyć się do siebie i pokazać innym, że można!

Członkowie ProPace mówili mi, że dzięki chórowi nie tęsknili tak bardzo za domem, że chór stał się ich muzyczną rodziną i czuli większą motywację i inspirację każdego dnia!

ProPace zainspirowało organizacje rządowe do stworzenia i dofinansowania aż 10 takich grup muzycznych w całej Danii! Ten projekt pokazał, jaką siłę ma muzykę! Przełamuje bariery językowe, kulturowe oraz wiekowe.

Kampanię promocji Polski Fall in love with Poland prowadziłam charytatywnie po pracy, aby wypełnić misję pokazania fascynującej i kreatywnej Polski!

Kolejny raz udowodniłam, że muzyka i sztuka to świetne sposoby na integrację!

Fall in love with Poland

W 2018 wzięłam sprawy w swoje ręce i postawiłam sobie cel – zwiększyć świadomość Duńczyków o Polsce, kreatywnie świętując 100 rocznicę odzyskania niepodległości

Po zebraniu grupy wolontariuszy, prowadzeniu kampanii social media, kampanii crowdfundingowej, PRowej,pozyskaniu funduszy, udało mi się stworzyć kreatywne wydarzenie promujące Polskę! Wydarzenie i kampania w mediach społecznościowych oraz tradycyjnych urosły do ogromnej skali! Zaangażowali się w nie: Polska Organizacja Turystyczna, gmina Aarhus, Telewizja Polska oraz wiele innych!

Wszystko to robiłam charytatywnie, dodatkowo po pracy, aby wypełnić misję pokazania kreatywnej i fascynującej Polski! Udało się! Bilety na wydarzenie Fall in love with Poland wyprzedały się momentalnie i przybyło aż 250 osób, a jeszcze kilkadziesiąt prosiło o bilety! Na filmiku obok możecie zobaczyć jego przebieg w skrócie. Było jedzenie, taniec śpiew, sztuka itd.- integracja poprzez kulturę!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial

Ściągnij darmową tabelkę do zarządzania stresem