Współpraca

Lekcje mindful singing #1

– Chcesz ulepszyć swój głos, ale nie wiesz jak?- Próbujesz już wszystkich metod i technik, ale nadal czujesz, że nie wiesz, jak uwolnić swój potencjał i pełnię głosu?

-Chcesz płynąć z muzyką i śpiewać ze świadomością całego ciała?

-Chcesz połączyć Twoją pasję do śpiewania z relaksacyjną terapią, która pomoże Ci się uwolnić od nieustannych zmartwień, od stresu i zbudować Twoją kreatywną pewność siebie?

A może jesteś zupełnym laikiem, który w głębi serca od zawsze chciał zacząć przygodę ze śpiewem?

Jeśli choć raz odpowiedziałeś/łaś TAK na te pytania, śmiało skontaktuj się ze mną!

WARSZTATY:

Mindful singing jako metoda relaksacji i skupienia – Twoi pracownicy czy uczniowie są zestresowani i chcesz znaleźć kreatywny sposób by im pomóc ?

Podczas tych warsztatów i ćwiczeń głosowych pomagam uczestnikom wyzwolić się ze złych emocji, pokazuje metody rozluźniania się, usuwania napięć w ciele oraz otwierania i odblokowywania głosu.

Uczestnicy nie muszą umieć śpiewać, mogą być kompletnymi amatorami!

Jestem certyfikowanym stress coachem z NLP huset w Kopenhadze.Pomogłam już wielu osobom znaleźć balans w życiu i lepiej zarządzać swoim stresem.

Sama przechodziłam przez wypalenie zawodowe i wiem, jak chroniczny stres może wpłynąć na funkcjonowanie.

Dzięki stress coachowi w Danii udało mi się wyjść ze stanu wypalenia i nauczyć się kontrolować stres i żyć z nim na własnych warunkach!

Dlatego teraz pomagam innym żyć w balansie ze stresem i przekazując metody, które poznałam w Danii.

Przekonaj się sama!

Sesje pomogą Ci:

w zauważaniu symptomów stresu,

-w kontrolowaniu swoich reakcji na stres,

w byciu bardziej spokojnym i zbalansowanym,

-w poznawaniu swoich możliwości i limitów,

-w lepszym zrozumieniu siebie.

odblokowaniu swoich napięć i wyzwoleniu swojego potencjału!

Warsztaty #3

Mówię płynnie po polsku, angielsku i duńsku, więc mogę się dopasować do grupy docelowej:)

Naważniejsze lekcje zaczerpnięte z duńskiej kultury dla społeczeństwa i firm WORK-LIFE BALANCE- to warsztaty, które zainspirują Ciebie i Twoich pracowników do wprowadzania duńskich „rytuałów”, które niezmiernie zwiększają zadowolenie z pracy, a zarazem efektywność pracowników. Opowiem o tzw. arbejdsglæde czyli duńskim koncepcie zadowolenia z pracy o innych kulturowych lekcjach, które Polacy powinni odbyć 🙂

– Integracja przez muzykę – warsztaty dla organizacji czy firm, które szukają kreatywnego sposobu na integrację! Śmieszne ćwiczenia głosowe, wspólne śpiewanie, rozciąganie i mindfulness to kilka z punktów programu! Najlepsze efekty w naturze!

-Treningi relaksacyjne z medytacjami mindfulness z elementami muzykoterapii

Budowanie kreatywnej pewności siebie i rozbudzanie kreatywności– zarezewuj mnie na warsztaty w Twojej firmie, organizacji, centrum innowacji czy szkole. Podczas tych interaktywnych warsztatów pokazuję, jakich używać metod, by rozbudzać kreatywność, a zarazem kreatywną pewność siebie. Uczestnicy robią wspólnie ćwiczenia, podczas których uświadamiają sobie, że nawet najnudniejsza czynność może być fascynująca, a największa porażka najlepszą lekcją do rozwoju.

Wybierz się ze mną w ekscytującą podróż!

Skontaktuj się ze mną po więcej informacji! 🙂

Dopasowuje warsztaty do Twoich potrzeb! Chętnie dojadę gdzie potrzeba i zorganizuję warsztaty w niekonwencjonalnych miejscach!

Sesje coachingowe oraz lekcje mindful singing – mindful śpiewu prowadzę również na Skype – wystarczy dobry internet i działa świetnie 🙂 Zawsze daję z siebie wszystko!

Mogę również do Ciebie dojechać 🙂 Umów się na pierwszą niezobowiązującą i darmową rozmowę 😉

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial

Ściągnij darmową tabelkę do zarządzania stresem