Chcesz ulepszyć swój głos, ale nie wiesz jak?- Próbujesz już wszystkich metod i technik, ale nadal czujesz, że nie wiesz, jak uwolnić swój potencjał i pełnię głosu?

Chcesz płynąć z muzyką i śpiewać ze świadomością całego ciała?

Chcesz połączyć Twoją pasję do śpiewania z relaksacyjną terapią, która pomoże Ci się uwolnić od nieustannych zmartwień, od stresu i zbudować Twoją kreatywną pewność siebie?

A może jesteś zupełnym laikiem, który w głębi serca od zawsze chciał zacząć przygodę ze śpiewem?

Czym jest mindful singing - terapeutyczne śpiewanie?

Mindful singing to autorska metoda nauczania śpiewu ze świadomością ciała i umysłu. 

Mindful singing to metoda łącząca techniki nauki śpiewu, szczególnie metody mixed singing z techniką uważności, techniką Alexandra i wyzwalaniem napięć oraz wyrażaniem emocji. 

To technika nie tylko dla osób, które już zaczęły swoją przygodę ze śpiewem, ale również dla tych, którzy są zupełnymi amatorami, ale lubią śpiewać pod prysznicem i chcieliby rozwinąć swoje hobby.Zarówno rozwinąć, jak i zamienić to w terapeutyczne narzędzia – do relaksacji, zwiększania uważności, kreatywności, a nawet produktywności.

Więcej o metodzie możesz przeczytać TUTAJ. 

Metoda składa się z 5 modułów i w zależności od Twoich potrzeb, skupiamy się bardziej na poszczególnym module i rozwijamy poszczególne umiejętności. 

METODA JEST RÓWNIEŻ PRZYDATNA dla osób pracujących głosem
– w przemówieniach publicznych, prezentacjach – dla liderów, managerów, nauczycieli

Mindful singing to autorska metoda łączenia technik wokalnych  z techniką Alexandra, mindfulness oraz muzykoterapii głosem.

Patrzę na śpiew i pracę z drugą osobą holistycznie, nie ma dwóch takich samych lekcji, każda jest dopasowana indywidualnie – nawet tworzę indywidualnie ćwiczenia. Sprawiam, że każda lekcja to jest oderwanie się od codzienności i dużo uśmiechu i relaksu! Tworzę przestrzeń do popełniania błędów, uczę dystansu i relaksu! Pracowałam z ludźmi z całego świata to również sprawia, że moje lekcje są niepowtarzalne.

Jestem także certyfikowanym coachem stresu, więc każda lekcja to także redukcja stresu!

Zarezerwuj 30 min darmową lekcję próbną tutaj!

Cena za pojedyncze zajęcia to 120 PLN
Pakiet 4 zajęć to 400 PLN 

Może masz jakieś pytanie?

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial

Ściągnij darmową tabelkę do zarządzania stresem