Warsztaty uWażnego śpiewu - mindful singing

Zapraszam serdecznie na warsztaty uWażnego śpiewu-mindful singing.
 
Na warsztacie dowiesz się:
🎵 jakie korzyści możesz czerpać ze śpiewu z uważnością,
🎵 jak się relaksować podczas śpiewu i jak przygotowywać się do śpiewu wyzwalając się od napięć,
🎵 jak możesz budować samoświadomość i świadomość ciała  poprzez pracę z głosem, 
🎵 poznasz ćwiczenia, które pomogą Ci w świadomym korzystaniu z głosu,
🎵dowiesz się, jak śpiewać całym ciałem, 
🎵 poznasz ćwiczenia zarządzania emocjami przez głos i ciało. 
uWażny śpiew – mindful singing to autorska metoda łączenia technik wokalnych z techniką Alexandra, podejścia uważności oraz muzykoterapii głosem.
 

Warsztaty odbędą się 27 kwietnia 2021

➡️online, po warsztatach dostaniesz nagranie

➡️liczba miejsc limitowana

➡️o godzinie 19.00 do 20.30

➡️cena warsztatu to 69 zł przy zapisie do 20 kwietnia, później obowiązuje cena standardowa 99zł

Miałam przyjemność brać udział w prowadzonych przez Darię Turowską-Makoś warsztatach z „zarządzania stresem i emocjami poprzez uważność” oraz „mindful singing” i z całą odpowiedzialnością polecam Warszaty, ale przede wszytkim prowadzącą 🙂 Darii po prostu chce się słuchać, ponieważ jej łagodne prowadzenie i kojący wpływ na umysł i duszę sprawiają, że za Darią się podąża. Po warsztatach zawszę czuję się lepiej. Wyciszona, ale też napełniona energią do działania. Daria to człowiek dusza, ale też profesjonalistka, która posiada naukową, aktualną wiedzę i niezbędne kompetencje do prowadzenia warsztatów. To ktoś, komu zdecydowanie warto zaufać. Polecam serdecznie

Diana Diadosz

psycholove.pl

Dzięki warsztatom z Darią i muzykoterapii moje zycie zaczęło się zmieniać, bo ja jestem dzis inna. W tych spotkaniach nie chodzi o sam spiew lecz o to kim dzięki niemu możesz się stać. Nie wierzyłam, ze potrafię śpiewać, ze potrafię odsłonić swój glos, a tu niespodzianka. Oczywiście praca praca praca, ale kiedy sam widzisz postępy wiedz, ze możesz być z siebie dumnym. Nie udało by sie to bez niej- bez Darii. 🙂 indywidualne podejście, cierpliwość, ogromny jek talent do spiewu i poznawania ludzi, praca na rzeczywistym problemie i wspólne rozwiązywanie go to coś sprawia, ze naprawdę możesz poczuć się w tym miejscu szczerze zaopiekowanym. Miejsce tworzą ludzie i zwierzaki nie moglo zabraknac choc slowka o kici Sofi. Polecam z serca! 

Karolina

Do wydarzenia zostało….

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial

Ściągnij darmową tabelkę do zarządzania stresem